Империја Уметност Директно Повеќеслојни октагони огледало, 32 32
  • Обновено

Империја Уметност Директно Повеќеслојни октагони огледало, 32 32

DEN 3184.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Има рамка составена од повеќеслојни огледални шипки. Секој огледален панел на парчето е закосен правејќи ги најблескавите прикази на светлина и рефлексии. Тоа е совршено акцентно парче за влез, бања, спална соба или која било просторија во вашиот дом. Ставете го ова огледало во просторија и направете да изгледа веднаш поголемо и посветло! 4 куките се прицврстени на задниот дел од огледалото така што е подготвено да висат веднаш надвор од кутијата или во хоризонтална или вертикална ориентација! Закосено Огледало. Рамка од цврсто дрво покриена со закосени повеќеслојни октагони огледувани шипки. Внатрешна употреба само. Обликот карактеристики октагони.