Билштајн Ое Замена На Амортизирана Склоп На Потпора
  • Обновено

Билштајн Ое Замена На Амортизирана Склоп На Потпора

DEN 1887.20

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Билштајн Б4 Амортизерите за Замена На ОЕ (Амортизери) имаат самоприлагодлива контрола на амортизацијата и се специјално дизајнирани да бидат најдобриот избор за одржување на оригиналниот квалитет на возење на вашето возило, додека ги исполнуваат или надминуваат стандардите ЗА ОЕ.Билштајн Б4 Ое Замена ( Амортизери) - Склопување На Потпора Билштајн Б4 ОЕ замена (Влажни) амортизери се дизајнирани да ги заменат оригиналните единици што се наоѓаат на одредени модели На Мерцедес-бенц. Овие амортизери се идеален избор за возачот кој сака да ги врати оригиналните перформанси и управувањето со нивното возило, со дополнителна корист од светски познатиот квалитет На Билштајн.Карактеристики И Придобивки : високи СТАНДАРДИ ЗА квалитет НА ОЕМ докажана ТЕХНОЛОГИЈА за притисок НА гасот БИЛШТАЈН реагира на условите на улицата и возилото во милисекунди за моментална адаптивност обезбедува одлична удобност И совршени карактеристики на возењепроизведени со 100% нови делови за максимална сигурност И безбедност Замена На БИЛШТАЈН Ое Собранието На Влажна Потпора Се Вклопува Изберете : 2017,2019 ФОЛКСВАГЕН ГТИ 2015 ФОЛКСВАГЕН ГТИ 2016 фолксваген гти с/се 2015-2019 фолксваген голф р 2018,2020-2021 фолксваген гти с/се/автопат и повеќе - додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување За Да Проверите.