Норцолд Крцкав Делител
  • Обновено

Норцолд Крцкав Делител

DEN 204.64

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Norcold 628694 Crisper Divider Прелистајте го нашиот широк избор на кујнски производи дизајнирани имајќи го предвид квалитетот и сигурноста. Овие Кујнски производи се лесни за употреба и го прават секојдневниот живот многу удобен и удобен. Огромниот асортиман на производи ќе ве остави расипани за избор бидејќи има по нешто за секоја потреба. Нашите производи се достапни по погодни цени. Ова е дизајнирано да биде сигурно, издржливо и привлечно за секој дом. Карактеристики Одговара На Повеќе Марки И Модели. Спецификации Димензија : 17.6 "х 10.4 " х 5.7". Тежина : 17,2 килограми. - ШКУ : КСАО426533.