Куретаке Цик Чиста Боја Вистински Маркер За Четки, Виолетова
  • Обновено

Куретаке Цик Чиста Боја Вистински Маркер За Четки, Виолетова

DEN 479.52

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вистинскиот врв на четката на овој маркер го прави идеален за илустрирање и скицирање на хартија. Создадете динамични илустрации, дизајни и лавра, преминувајќи без напор помеѓу тесни и широки линии. Оваа флексибилност, во комбинација со живописната боја, ја Прави Чистата Боја Вистински Маркер За Четки особено корисен за рачни букви. Бојата на база на вода е без ксилен. Во согласност со стандардите АСТМ-Д4236. Без мирис.