Кингстон Месинг Англиска Земја Прилагодлив Центар Ѕид Монтирање Кујна Тапа, Полиран Никел
  • Обновено

Кингстон Месинг Англиска Земја Прилагодлив Центар Ѕид Монтирање Кујна Тапа, Полиран Никел

DEN 2023.68

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Отелотворете ја екстравагантноста На Европа од 18 век украсувајќи ја вашата куќа со традиционалната елеганција што ја нуди оваа славина. Поради хоризонталниот поп што го дава, тој е повеќе централен дел, совршен за планирање дизајн наоколу. Дополнително, уникатниот изглед е одличен за различни стилови Од Арт Деко до Фарма. Полираната завршница со никел, исто така, ќе додаде блескава елеганција на вашиот кујнски ансамбл. Дозволете конструкцијата од месинг и способностите за вртење да обезбедат цврст и потпорен прицврстувач бидејќи го максимизира вашиот контра простор. Правиот излив ќе и даде уникатна индустриска атмосфера на инаку традиционалната славина. Цврста месинг конструкција. Кертриџ керамички диск без капе. Прилагодливи центри за монтирање на ѕид од 3-1/2"до 8-1/2". 1,8 ГПМ/6,8 ЛПМ стапка на проток на излив на 60 ПСИ. 1/2 " -14 нпт женска влезна врска. 6-5/8" излив достигне или проекција. Завршница отпорна на корозија. Дизајниран за долготрајна издржливост. Лесен за чистење. Рачките на рачката ги исполнуваат упатствата НА АДА.