Гламуризирајте Целосна Фигура Плус Големина Волшебно Кревање Држење На Предното Затворање Назад Градник Безжичен #1265
  • Обновено

Гламуризирајте Целосна Фигура Плус Големина Волшебно Кревање Држење На Предното Затворање Назад Градник Безжичен 1265

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

И здраво на поддршката без жици, напред-назад. Не само што нашиот градник со предно затворање, држење на телото ги прави работите малку полесни, туку и ги прави работите малку помазни. ТЕХНОЛОГИЈА НА МАГИЧЕН ЛИФТ : амортизирана лента крева, облици и поддржува без жица. ДРЖЕЊЕ НА ТЕЛОТО НАЗАД : вкрстениот дизајн ги повлекува рамената назад за да го подобри вашето држење на телото. ПРЕДНО ЗАТВОРАЊЕ : затворањето Со кука и очи со 2 колони и 5 редови се зголемува со големина. ПРИЛАГОДЕНО ВКЛОПУВАЊЕ : Широки, амортизирани ремени се прилагодуваат на вашето вклопување. ДИЗАЈНИРАН ВО ЊУЈОРК ОД 1921 година : имаме повеќе од 100 години искуство во изработка на градници за жени со облини.