ПРТ Бенди Кочница Ротор
  • Обновено

ПРТ Бенди Кочница Ротор

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Роторите на сопирачките бендикс се дизајнирани да работат со дебеломер и влошки за сопирачките за да доведат возило во движење до безбедно, непречено запирање. Бендикс ПРТ1237 Бендикс Кочница Ротор Одговара Изберете : 1976-1998 форд Ф250 1979-1994 форд Ф350 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.