GameFitz Жичен Стерео Игри Слушалки ЗА PS4; XB И Nintendo Прекинувач
  • Обновено

GameFitz Жичен Стерео Игри Слушалки ЗА PS4; XB И Nintendo Прекинувач

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Game Fitz Жичен Стерео Игри Главата е идеален за сите гејмери. Оваа универзална слушалка е совршен додаток за вашите дневни потреби за игри. Приклучете го во вашата конзола и уживајте во квалитетот на звукот со висока дефиниција, сите со лесен и удобен дизајн. Погоден за продолжување на периоди на игра, жичните слушалки имаат кадифни перничиња за уши што ви овозможуваат да играте со часови во максимална удобност. Вградениот високочувствителен микрофон е лесно прилагодлив и исто така ви овозможува јасно и без напор да комуницирате со сите членови на вашиот тим! Спецификации Боја : Црна Тежина : 2 фунти-SKU : MGG1778 Game Fitz Жичен Стерео Игри Слушалки За Play Station, Xbox Еден и Nintendo Прекинувач.