Богатствата На каролина Шкотски Териер Стакло Сечење Одбор Голем
  • Обновено

Богатствата На каролина Шкотски Териер Стакло Сечење Одбор Голем

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Каролини Богатства SS4163 LCB Шкотски Териер Во Лето Цвеќиња Стакло Сечење Одбор Голем, 12h x 16w, разнобојни Стакло Сечење Одбор Голем кој раса специфични шкотски териер уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Додадете ја оваа шарена Табла за Сечење за украсување За Лето, Голема Табла За Сечење Калено Стакло Од Богатства На Каролини шарената линија на кујнски производи е отпорна на топлина и треба да биде само за миење раце. Оваа даска за сечкање е светла и шарена. Оваа табла за сечење е изработена од калено стакло. Овие уникатни табли за сечење содржат уметнички дела од некои од вашите омилени уметници. Таблата е висока 15 инчи и долга 12 инчи. Тие ќе го разубават и заштитат вашиот шалтер. Тие се отпорни на топлина, не лизгачки стапала и практично нераскинливи! Аглите се заоблени за да помогнат во заштитата на таблата. Вклучени се браници за стапала за да се одржи даската за сечење на место додека се користи. Сечење одбори се печатени и . Оваа Табла за Сечење е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Голем Калено Стакло Сечење Одбор.