Лугз Машки Топспин Оксфорд Патика
  • Обновено

Лугз Машки Топспин Оксфорд Патика

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одржувањето на вашиот изглед свеж и спортски никогаш не било полесно отколку Со Машката Патика Лугз Топспин. Овие атлетски патики обликувани со класично затворање со врвки нудат сигурно вклопување, елегантен стил и добро амортизирана удобност. Амортизирана Влошка за дополнителна удобност. Синтетички Нубук Горниот. Синтетички Гумен Надворешен Ѓон. Затворање со врвка за прилагодливо, сигурно вклопување, со сопствени дупки и класичен хардвер Лугз. Поставата За Дишење. Поместена јака и јазик за удобно вклопување.