Јунајтед Виверс Сторибрук Јавор Ориентал Мулти Ткаени Олефин Фриз Област килим Или Тркач
  • Обновено

Јунајтед Виверс Сторибрук Јавор Ориентал Мулти Ткаени Олефин Фриз Област килим Или Тркач

DEN 4000.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој кралски гранд килим е безвременско парче што треба да го додадете во вашиот внатрешен дизајн. Овој прекрасен ориентален килим е направен со богати бои на темносина, златно жолта и избледена зелена боја што ќе донесе класично, но луксузно чувство во секоја просторија. Машина направена Во Турција со полипропиленско предиво за отпорност на дамки и трајна издржливост. Дизајнер ориентален изглед и чувство со убави повеќе бои на темносина и избледена зелена боја. Машина ткаена Од Олефин Фриз за издржливост и лесна нега. Дамка и бледнеат отпорни. Направено за домаќинство со голем сообраќај.