Екена Милворк 6В 1 2Д 18 Ч Екстра Голем Акантус Вуд Корбел, Гумено Дрво
  • Обновено

Екена Милворк 6В 1 2Д 18 Ч Екстра Голем Акантус Вуд Корбел, Гумено Дрво

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нашите корбели и загради се нудат во седум видови дрво, вклучувајќи ела, цреша, јавор, црвен даб, орев, махагони или гумено дрво од боја. Прецизно врежано и достапно во елда, цреша, јавор, црвен даб, орев, махагони или дрво од боја.