Колумбија Врв Патрола Греј 3-Рака Ден Датум Сива Силиконски Часовник
  • Обновено

Колумбија Врв Патрола Греј 3-Рака Ден Датум Сива Силиконски Часовник

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Колекцијата На Патрола Колумбија Пик е напнат отпадник во абење на зглобот и опрема за мерење на времето. Издлабена рамка со врвови и долини фалсификувани во челичната обвивка прикажете нумерички ознаки кои додаваат функционален тајмер кога се комбинираат со аналогното движење на часовникот. Врвната Патрола го зема времето до крајност. Сива Ip 42mm Куќиште Од нерѓосувачки Челик / Прозорец За Ден И Датум / Минерален Кристал / Прозрачни Раце / Отпорна на Вода на 50 Метри / Јапонско Кварцно Движење / Куќиште Од Нерѓосувачки Челик / Сиво Бирање / Сива Силиконска Лента.