Малата Ѕвезда Бебе Девојка 3пк Харем Џогер Панталони, Големина Новороденче-24М
  • Обновено

Малата Ѕвезда Бебе Девојка 3пк Харем Џогер Панталони, Големина Новороденче-24М

DEN 271.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вашето дете ќе биде љубов носејќи Ги Своите Мали Ѕвездени Панталони. Комплетот вклучува 3 пара плетени панталони за џогер харем, кои ви даваат повеќе опции за избор. Направено со најмекиот памук на планетата, во независни сертифицирани објекти Оеко-Текс. Удобно и еластично за спиење или лазење, совршено за мешање и совпаѓање со вашите омилени тимови. Малата Ѕвезда Панталони Сет вклучува 3 пара Повлече На Плете Харем Џогер панталони. Еластичен појас за лесно вклучување и исклучување и менување пелени. Измешајте и совпаѓајте за да ги создадете вашите омилени тимови во топло или ладно време. Оеко - текс ацертифициран. 100% Чист Памук. Машинско перење и сушење.