Хадсон Бебе Новороденче Момче Памук Патент Спиење и Игра 3pk, Кралската Сафари, 0-Месеци
  • Обновено

Хадсон Бебе Новороденче Момче Памук Патент Спиење и Игра 3pk, Кралската Сафари, 0-Месеци

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Хадсон спиењето и играта На Бебето се суштински дел од гардеробата на бебето. Нашиот памучен сон и игра од 1 парче е одличен за играње, време на стомак, дремки и спиење. Нашиот сон и игра се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење за вашето малечко. Хадсон Бебе Новороденче Момче Памучен Сон и Играјте 3pk, Кралското Сафари е одличен детски најважен комплет за вашето малечко. Сетот вклучува координирање на спиењето и играта. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.