Силидог силиконски миленичиња означува розово срце
  • Обновено

Силидог силиконски миленичиња означува розово срце

DEN 3999.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Како што се гледа на резервоарот за ајкули, истата тивка ознака за миленичиња што ја знаете и loveубовта, направи уште подобро, вклучително и нова приврзаност на Силиснап. Направени од 100% силиконски, ознаките за миленичиња Силидог се тивки, издржливи, боја и гравура никогаш не згаснува, и тие светат во темница! До седум (7) линии на информации, 20 карактери по линија. Создадено од студент и куче за спасување. Направени од 100% силиконски, ознаките на Силидог се тивки, издржливи, боја и гравура никогаш не избледени, и тие светат во темница! До седум (7) линии на информации, 20 карактери по линија. Тивка, издржлива, боја и гравура никогаш не згаснува, и тие светат во мракот!. До седум (7) линии на информации, 20 карактери по линија.