Евоцирајте Апстрактен Килим За Тркач На Вана, Морнарица Слонова Коска, 2 ' 2 11'
  • Обновено

Евоцирајте Апстрактен Килим За Тркач На Вана, Морнарица Слонова Коска, 2 ' 2 11'

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Safavieh Евоцира Колекција EVK228 N Морнарица / Слонова Коска Килими Евоцираат Фриз област килими се мода напред колекција на безвременски килим дизајни натопени со мо, тренд поставување бои. Секој Евоцира мешавини на килими класични модели, утешни текстури и бои во висок стил. Овие уметнички изработени преодни подни облоги се модерен, лесен избор за нега за која било област од домот. Килимот има приближна дебелина од 0,375 инчи.Повеќе од 100 години, САФАВИЕХ го поставува стандардот за фино изработени килими и мебел за дома. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. Започнете со пребарување на тепих, мебел, осветлување, надворешен и домашен декор и откријте над 100.000 производи на SAFAVIEH денес. Safavieh Евоцира Колекција EVK228 N Морнарица / Слонова Коска килим.