Боис Сутра Иланг ЕД Спреј, 3. оз
  • Обновено

Боис Сутра Иланг ЕД Спреј, 3. оз

DEN 423.52

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лансиран од дизајнерската куќа На Боис 1920 година во 2005 година. Овој овошен мирис има мешавина од белешки од бергамот, лимон, кардамон, ловоров лист, роза, јасмин, виолетова, крин, каранфил, сандалово дрво, кедар, бензоин и дабови мов. Боис 1920 Сутра Иланг ЕДТ Спреј, 3.4 мл : Воведен од дизајнерската куќа На Боис 1920. Се препорачува За Нормално носење.