64.5 Младински Рекурве Лак комплет lbs Алуминиумска Легура Со Стрели, Сина
  • Обновено

64.5 Младински Рекурве Лак комплет lbs Алуминиумска Легура Со Стрели, Сина

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лакот ќе го држите за левата рака и ќе ја повлечете врвката за десната рака. Едноставно Склопување И Расклопување на повторливи лакови, лесни за поставување и симнување за неколку минути. Удобен Лак За Држење и стрели. Карактеристики точни шут и убаво повлекување. Премиум Материјал : комплетот Лак и стрела заклучува кревач од алуминиумска легура, екстремитети од дрво од фиберглас и стрели од фиберглас со глави од нерѓосувачки челик.