Targus 4vu Екран За Приватност ЗА HP EliteDisplay E и HP Z27n G2, Пејзаж
  • Обновено

Targus 4vu Екран За Приватност ЗА HP EliteDisplay E и HP Z27n G2, Пејзаж

DEN 7664.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тежина 0,30 фунти. Димензии 23.02 "(В х х х Д).33" (В х х х Д). Компатибилен со уреди со екран на допир. За да ги заштитите вашите информации, малите вертикални ролетни на површината на екранот за приватност го стеснуваат аголот на гледање, така што податоците се видливи само директно пред лаптопот до 30° подалеку од центарот на екранот. Големина На Екранот 27. Ги штити приватните информации со ограничени агли на гледање на 30° од двете страни. Работи Со HP Elite Display E273 И Z27n G2. Боја Јасно. Покрај обезбедувањето безбедност, екранот го блокира и отсјајот за да помогне во намалувањето на напрегањето на очите. Силиконски лепливи ленти за повеќекратна употреба за брза и лесна инсталација. Сјајни и мат страни за да одговараат на вашите преференции за гледање. Тежина на пакетот 1,48 килограми.