Inktastic Носам Бело За Мојот Подарок Нана Бебе Момче или Бебе Девојка Боди
  • Обновено

Inktastic Носам Бело За Мојот Подарок Нана Бебе Момче или Бебе Девојка Боди

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

За кого носиш бело? Носам Бело За Мојот Ползавец За Новороденчиња Нана, со лента За Подигање На Свеста За Ракот на Белите Дробови за да ја покажам вашата љубов и поддршка за оние кои се борат Против Ракот на Белите Дробови. Inktastic Носам Бело За Мојата Нана Новороденче Краток Ракав Боди Унисекс Фудбал Бела И Црна 12 Месеци. Носете бело во знак на поддршка за Вашата Нана која се бори Против Ракот на Белите Дробови. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. свесност баба рибон едно парче новороденче ползавец.