Плус Големина Црз Јога Шорцеви Жени Хеланки Со Висок Струк Женски Хулахопки За Контрола На Стомакот Ден На Свети Патрик Печатење Хулахопки Тренингот Јога Панталон
  • Обновено

Плус Големина Црз Јога Шорцеви Жени Хеланки Со Висок Струк Женски Хулахопки За Контрола На Стомакот Ден На Свети Патрик Печатење

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

37"-Length : 101cm/39.16"-Size : XXL-Size.37"-Size : L-Size.52"-Должина : 103см/40.Информации за производот : Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Пол : Женски Ткаенини : Полиестер, Еластичен, Висококвалитетен, Дише, Мек И Удобен За Чувствувањестил : Мода И секојдневни Панталони Висок Еластичен Струк, Лабаво Фитинг, Совршен за домашно носење или носење сон како панталони за пижами, лежење наоколу или активности на отворено Повод : Дневна Пригода : Забава,Секојдневно,Секојдневно Како да се мие : миење Раце што добивате : 1пц Женски Гаќи Големина : С-Големина. : ХХ-Големи - - - САД : 12 - - - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 - - - ЕУ : 42 - - - Половината : 80см/31.22"-Length : 99cm/38. Стилскиот и модерен изглед на овие женски јога панталони ве прави попривлечни. Совршен Натпревар со вашата омилена Маица итн. Ќе се лула додека одите и ќе направи да изгледате поважно. Овие јога панталони со висок струк се изработени од висококвалитетни материјали,доволно издржливи за вашето секојдневно носење.94"-Length : 102cm/40. За Секојдневно Носење : материјалот на овие женски јога панталони има многу природно чувство што го прави совршен за секојдневно носење.35"-Hip : 100cm/39.80"-Length : 100cm/39. Удобно Чувство : Овие јога хеланки се чувствуваат многу попријатно и пријатно за кожата ткаенина тогаш некогаш сте носеле.