Веругу Машки Плетени Фит Џемпери Со Целосен Патент Кардиган Плетени Предни Лабави Јакни За Дуксери Со Средна Тежина Руно Џемпер Трикотажа За Aut И Зима Згуснете Ја Т
  • Обновено

Веругу Машки Плетени Фит Џемпери Со Целосен Патент Кардиган Плетени Предни Лабави Јакни За Дуксери Со Средна Тежина Руно Џемпер

DEN 288.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : 3xl Големина : 3 XL-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Должина : 75cm/29. Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Должина : 71cm/27.69 "Ракав : 62cm/241" Машки Волнени Јакни. Машки Јакни од Вештачка Кожа.Дебела постава од руно за чувајте топли, долги ракави, истегнете ја плетената ребрена манжетна и дното разновидни бои од кои можете да изберете.95 "Биста : 112cm/409" Рамо : 46cm/18. Машки Долни Јакни. Машки Активни Јакни За Изведба.Содржина на пакетот за затворање на патент : 1pc Машка Јакна Табела : Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Должина : 67cm/26.32 "Ракав : 59см/223" .53 "Биста : 120cm/47. Машки Лесни Јакни.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. Машки Ветробрански. Машки Јакни од Руно.38 "Биста : 104cm/40.