Кајзеркрафт Декоративни Умре-Текстура Цигла
  • Обновено

Кајзеркрафт Декоративни Умре-Текстура Цигла

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овие челични матрици ќе пресечат картон, тенка иверица, филц, ацетат, лепливо платно за грб, шкурка, пена и многу повеќе! Тие работат со практично секоја машина за сечење што ќе собере нафора-тенки умира и сигурно ќе станат суштинска состојка во вашиот процес на изработка на хартија. Овој пакет содржи Текстура Цигла : Еден 1, 875х4, 875 инчен метал умре. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : може да содржи предмети со остри рабови. Ракувајте внимателно. Увезени. Кајзеркрафт Декоративни Умре-Текстура Цигла.