АЛУМИНИУМСКИ БАНДАЖ 26Х10ИН Мат Црна Двојна Темна Нијанса Финиш, С116260077+31
  • Обновено

АЛУМИНИУМСКИ БАНДАЖ 26Х10ИН Мат Црна Двојна Темна Нијанса Финиш, С116260077+31

DEN 4639.68

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ДАБ Тркалата се насочени кон луксузни автомобили, Теренци и други возила кои доаѓаат стандардно со големи бандажи. Едноделните фрлени тркала на ДАБ ви го даваат тој став на балер по буџетска цена. DUB 1pc АЛУМИНИУМСКИ Раб S116 БАЛЕР 26 X10in Мат Црна Двојна Темна Нијанса Финиш, S116260077+31 Број На Модел-S116 Балер Производител Број На Дел-S116260077+31 Шема На Завртки-6 X139. 7 Офсет-30 mm Заден Простор-6.68.