Оригинален Оем WD Машина За Миење Садови Фино Филтер Собранието
  • Обновено

Оригинален Оем WD Машина За Миење Садови Фино Филтер Собранието

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Собранието На Финиот Филтер WD12 X10243 е вистински ge OEM (Производител На Оригинална Опрема) дизајниран и дизајниран за точни спецификации за Машини за Миење Садови. Се препорачува секогаш да се повикувате на упатството за услугата за апарати или да контактирате со производителот на вашиот апарат за да потврдите дека GE WD12 X10243 може да се примени на вашиот апарат. Ге Производителот Дел Број : WD12 X10243. Собранието На Ge Fine Филтер е оригинален оем (Производител На Оригинална Опрема) дизајниран дел ;и дизајниран за точни спецификации. Монтажата На Финиот Филтер GE WD12 X10243 е за Машини за Миење Садови.