Есенцијална Поло Маица За Момчиња Умбро
  • Обновено

Есенцијална Поло Маица За Момчиња Умбро

DEN 160.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Памук, Полиестерска Ткаенина : Рамно Плетено, Ребрести Дизајн : Наредени Логослави-Тип : Деколте Со Кратки Ракави : Свртете Го Копчето Јака2. УМУО260. 50% Памук/50% Полиестер. Умбро Момчиња Суштински Поло Кошула. Врвот. Маичка. Лето. Секој ден. Момци. Машко. Јаглерод/Бело.