Сафавиех санденс во. Х Фау Рогови Кат Светилка, Кафеава Беж Сенка
  • Обновено

Сафавиех санденс во. Х Фау Рогови Кат Светилка, Кафеава Беж Сенка

DEN 1062.24

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Додатоци во живот стил слика (и) не се вклучени.Чуден поздрав до убавината на природата, подната ламба од Врба од Сафавиех создава топол сјај покрај удобно столче за читање. Изработени Со Полирезин. Сенка Материјал : 100% Памук. Сенка Врвни Димензии : 7 во. Избегнувајте употреба на хемикалии и средства за чистење на домаќинствата бидејќи тие може да го оштетат финишот. Боја На Кабелот : Светло Сива. Боја : Кафеава. Сертификација светилка : УЛ. Боја На Сенка : Кафеава. Боја На Харфа : Златна. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Висина На сенка : 10,5 инчи. Избришете со мека, сува крпа. Количина На Светилки : 1. Сенка Дното Димензии : 13 во. Должина на кабелот : 72 во. Точка Димензии : 13 во.