Абот и Костело-Исклучете Го Вашиот Дуксер Со Рокер-Екипаж-Ххх-Голем
  • Обновено

Абот и Костело-Исклучете Го Вашиот Дуксер Со Рокер-Екипаж-Ххх-Голем

DEN 271.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Унисекс возрасни 50% памук / 50% полиестер со долги ракави со повлекување. Покрај тоа што се 9,0 мл со број на конец 18/1, сите наши дуксери се претходно намалени со манжетни со двојни игли и за мажи и за жени. Секој од нашите дизајни е официјално лиценциран и 100% автентичен. Дизајните се создадени од нашиот неверојатно талентиран тим за графичка уметност во куќата, кој често рачно црта и го илустрира секој дизајн на маичка. 100% Задоволство е загарантирано! Ако не сте задоволни со нашиот производ, ние ќе го замениме или ќе ви вратиме веднаш. Нашите кошули се перат во машина. Падне сува ниска. Да не зборуваме, нашите графички маици се совршен подарок за одмор, подарок за роденден или само почестете се!.