Уникатен Разбој Цврст Тепих Тафи Пинк 3' 3 5' 3 Правоаголник Цврст Модерен Совршен За Дневна Соба Кревет Трпезарија Канцеларија
  • Обновено

Уникатен Разбој Цврст Тепих Тафи Пинк 3' 3 5' 3 Правоаголник Цврст Модерен Совршен За Дневна Соба Кревет Трпезарија Канцеларија

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нашата Солидна Колекција Има можност да ја осветли секоја просторија со луксузна и жива боја. Бујната текстура на овој килим додава удобност и стил во секоја просторија. Изберете од различни големини, форми и бои за украсување на вашиот дом и подигнување на секој простор. Деца И Пријателски За Миленичиња Голема вредност, Висококвалитетни И многу издржливи Упатства За нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место.Овој килим е отпорен на дамки, отпорен на избледување, без пролевање и лесен за чистење.