Куќиште За Торбичка За Токи Хенмому, Универзална Торба За Токи Отпорна На Гребење Мали Кеси За Молови Со Џеб За Додатоци За Активности На Отворено
  • Обновено

Куќиште За Торбичка За Токи Хенмому, Универзална Торба За Токи Отпорна На Гребење Мали Кеси За Молови Со Џеб За Додатоци За

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Функција : 1. токи торба има дизајн на тока, може да ја прилагоди должината, но исто така може да биде многу за да го поправи домофонот.2. Малите кеси за молови се направени од најлон со висока густина и често се користат во надворешна опрема за нивната издржливост.3. Под торбата со токи има и џеб за додатоци на отворено.4. Тоа може ефикасно да се комбинира со торбата и цврсто обесени на ременот или торбата.5. Отпорен на гребење и не е лесен за бледнеење по долготрајна употреба, совршен за активности на отворено.Спецификација : Тип На Ставка : Токи Багматеријал : Најлон Големина На Производот : Прибл. 35 х 9 х 3см / 13,8 х 3,5 х 1,2 Во Тежина : Прибл. 128г / 4.5 Озпакет Листа : 1 х Токи Багноте : Рачно мерење, ве молиме дозволете 1‑2см / 0.4-0.8 во грешка. токи торба има дизајн на тока, може да ја прилагоди должината, но исто така може да биде многу за да го поправи домофонот. Малите кеси за молови се направени од најлон со висока густина и често се користат во надворешна опрема за нивната издржливост. Под торбата со токи има и џеб за додатоци на отворено.