Четворка Шеф 26-Карбуратор Колекции
  • Обновено

Четворка Шеф 26-Карбуратор Колекции

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Комплетите ги вклучуваат сите потребни компоненти за поправка на карбураторот; моделите со два карбуратори вклучуваат компоненти за поправка на двата карбуратори. Компонентите вклучени во комплетите се базираат на американските модели и дискрецијата мора да се користи кога се обидува да го инсталира комплетот на не-американски модел. КАРБУРАТОР Колекции БРЕНД : Четири Шеф. МПН : 26-1264.