Име На Знамето На Германија Златен Привезок За Срце Метален Држач За Клучеви
  • Обновено

Име На Знамето На Германија Златен Привезок За Срце Метален Држач За Клучеви

DEN 95.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : големината на срцето е 3, 2х3см. Ве молиме погледнете ја сликата за детали.Класификација : Срцев Привезок карактеристика : 3д Минијатурен Синџир За Клучеви Во Форма На Карабин, многу корисен. Минималистички,Романтични и Модни. Висококвалитетна Полирана Хромирана Легура. Креативен дизајн, многу модерни приврзоци за клучеви, прават да изгледате поинаку.Материјал : Количина На Метален Пакет : Приврзок за Клучеви € 1 овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Име На Знамето На Германија Златен Клуч За Клучеви За Срце Метален Држач За Клучеви.