Џијугала Кошули За Жени Зима Fall Плус Големина Ракав Тркалезен Врат Печатење Модни Секојдневни Врвови
  • Обновено

Џијугала Кошули За Жени Зима Fall Плус Големина Ракав Тркалезен Врат Печатење Модни Секојдневни Врвови

DEN 479.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Други прашања, ве молиме контактирајте не слободно. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 200gpackage големина : 30x20x2cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. Зимска Есенска Облека За Жени,Кошули Со Долги Ракави За Жени,Женска Есенска Облека,Блузи Со Плус Големина За Жени,Кошули Со Копчиња,секојдневни блузи за жени,женски секојдневни блузи,кошули За жени, Маици Основни Врвови за Маици.1см=10мм=0,3937 инчи!!!Големина : S Биста : 96cm/37.56"Кошули за жени зимски fall ноќта на вештерките плус големина 3/4 ракав круг вратот печатење модни маици Обични врвовикарактеристики : забелешка : Ве молиме Внимателно проверете ги информациите за големината пред да ја поставите . : Маичката Со кратки ракави со лабаво вклопување лесно се комбинира со шорцеви,здолништа и слаби фармерки како и секојдневниот и шик изглед. Земја На Потекло : Увезени. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.98" Големина : L Биста : 104cm/40.80" Должина : 65cm/25. Совршено за слоевитост со кардиган, јакна или трикотажаприлики : ова едноставно, но привлечно слатко парче може да се стилизира со фармерки или и погодно за секојдневно носење, секојдневно/канцеларија/плажа/училиште/дома/улица.