Карактер Дете Момче Шорцеви Пижами Во Собата, 2-Парче, Големини 12М-5Т
  • Обновено

Карактер Дете Момче Шорцеви Пижами Во Собата, 2-Парче, Големини 12М-5Т

DEN 271.68

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ако сака диносауруси, ќе му се допадне Овој Свет На Јура 2-Парче Пижами Во собата со уникатен дизајн скица графички печати. Овој екстра удобен комплет пижами со шорцеви и маици сигурно ќе го започне својот слободен ден со насмевка благодарение на лесниот стил на влечење, опуштеното вклопување и меката плетена ткаенина. Материјал : 100% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Сетот Вклучува 1 врв и 1 пар шорцеви. Врвни карактеристики : Пуловер; вратот на екипажот; кратки ракави; графички принт. Шорцеви карактеристики : повлекување со еластичен струк; печатење. ● Универзални Градски Студија Доо и Амблин Забава, Ад, Сите Права Се Задржани. Јура Светот Печати 2-Парче Пижами Во Собата За Мали Момчиња.