433MHZ 2C БЕЗЖИЧЕН Далечински Безжичен Далечински Управувач ABS За Дома
  • Обновено

433MHZ 2C БЕЗЖИЧЕН Далечински Безжичен Далечински Управувач ABS За Дома

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ЛАФГУР 433 MHz/2 CH/Безжичен/Далечински безжичен 100m ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ ABS За Далечинско Растојание Од Дома : 100m (Теоретска вредност),технологија За безжично кодирање, нема насока, прекинувачот може да се користи дури и ако преку прекинувачот ,исто така, не се вознемируваат едни со други. Може да се примени на широки области на примена, како што Се системи за централно заклучување На Возилото, гаражни врати, Електронски порти, Електрични апарати, подвижни покриви На Автомобили, системи за Греење итн. Има 2 Копчиња, за да го изберете оној што ви треба.​.