Р Концепти Предни Задни Сопирачки И Ротори Комплет
  • Обновено

Р Концепти Предни Задни Сопирачки И Ротори Комплет

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Р1 Концепти Комплет За Сопирачки Серија обезбедуваат висококвалитетна моќ на запирање. Со нашата најсовремена технологија, не треба да избирате помеѓу перформансите и буџетот : сето тоа е таму во еден пакет. Роторите на сопирачките ќе траат подолго и ќе обезбедат безбедност на вашето возило за илјадници милји што доаѓаат. Сите Ротори на Сопирачките се дизајнирани за директно вклопување : не се потребни модификации. Пакетот Вклучува 4 Ротори На Сопирачките И 8 Полуметални Влошки За Сопирачките. Прецизни Дупчат Дупки За Максимална Дисипација На Топлина. Потонат За Намалување На Топлинскиот Стрес И Пукнатините. 100 Проценти Гарантирано Директно Поставување-Не Е Потребна Модификација. Црн Цинк Обложен За Да Обезбеди Заштита Од ' Рѓа На Центарот И Лопатките. Одговара Изберете : 1994-1999 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ С 1991-1993 МЕРЦЕДЕС-бенц 300 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.