Жени Еден Костим За Капење Вкрстени Костими За Капење Облека За Плажа Склекови Бикини Монокини
  • Обновено

Жени Еден Костим За Капење Вкрстени Костими За Капење Облека За Плажа Склекови Бикини Монокини

DEN 607.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Дуопинхуи од Пазарот На Џојбај.Едноделен Костим за Капење, Вкрстени Ремени За Рамо Облека за Плажа, Женски Еднобојни Костими за Капење, Летен Костим за Капење. Големина Шема : . Големина (инч). Ст Биста : 24.4-31.5 Половината : 23.6-27.6 Должина : 26.0т. мт Биста : 26.0-30.1 Половината : 24.8-29.1 Должина : 26.4т. лт Биста : 27.6-34.6 Половината : 26.0-30.7 Должина : 26.8Т. XL Биста : 29.1-36.2 Половината : 27.2-32.3 Должина : 27.2. Спецификација : . Пол : Женски. Материјал : Полиестер. Содржина на пакетот : 1 х Едноделен Материјал За Костими За Капење : Изработен од висококвалитетен материјал, дише, пријателски за кожата и безбеден за кожата. Големина : S/M/L/XL.ве Молиме погледнете ја табелата со големини во описот и изберете ја вашата обично големина на абење. Специјалност : дизајнот Со Вкрстени ремени за рамо го оневозможува лизгањето.Пливањето станува слободно. Карактеристика : едноделниот стил го покрива папокот, спречува студ и ја покажува заоблената убавина на жените. Вклучен пакет : 1 едноделен костим за капење. Рачно перење или миење во машина нежно со ладна вода. Нема белење. Висат сува.