Соимои Памучна Камбрична Ткаенина Четка Мозочен Удар Апстрактна Печатена Занаетчиска Ткаенина Покрај Дворот Широк
  • Обновено

Соимои Памучна Камбрична Ткаенина Четка Мозочен Удар Апстрактна Печатена Занаетчиска Ткаенина Покрај Дворот Широк

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

€ 56 Инчи Широка Ткаенина се продава Покрај Дворот и се сече по нарачка. ➽ ПС : Боите на фотографиите се што е можно поблиску до вистинскиот производ, но ве молиме знајте дека секој монитор и компјутер ги прават боите малку поинаку.✤ Ткаат : Обичен. ① Соимои Апстрактна Печатена Памучна Камбрична Ткаенина. ✤ Предиво брои-60-ти*60-ти. ✤ Материјал : Памук Камбрик ✤ Техника : Ткаени. ✤ Ширина : 42 и 56 Инчи. ✤ Нега за перење : средно перење во машина, Топло железо, Железо додека е влажно. Употреба : Памучна Камбрика може да се користи За Женски фустани Кошули Здолништа ,Врвови Кафтан И Наметки.