Клуч Фоб Трим, Алуминиумска Легура Замена Далечински Клуч Трим Далечински Клуч Странична Рамка Клуч Фоб Декорација За Автомобил За Повеќето Модели Роза Црвена
  • Обновено

Клуч Фоб Трим, Алуминиумска Легура Замена Далечински Клуч Трим Далечински Клуч Странична Рамка Клуч Фоб Декорација За Автомобил

DEN 239.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Трим за клучеви, Замена На Алуминиумска Легура Далечинско Украсување На Клучот Далечински Клуч Странична Рамка Декорација На Клучот За Автомобил За Повеќето Модели Роуз Црвена Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Далечински Клуч : Алуминиумска Легура : Прибл. 45мм/1.8 инфитмент : ве Молиме имајте предвид дека оваа ставка е компатибилен дел. Замена ЗА Мини Нова 2008 - На Замена ЗА Мини R55 R56 R57 R58 R59 R60 Замена За S Еден Countryman Clubman Купе Roadster Пакет Листа : 1 x Далечински Клуч Декоративни За далечински клуч fob, замена ЗА МИНИ R55 R56 R57 R58 R59 R60. вашиот клуч фоб од гребнатини и вдлабнатини, и овозможува клучот фоб работи целосно. Изработени од алуминиумска легура, цврсти и издржливи. Фината изработка, анодизираната може да спречи избледување, стилска и луксузна. Директна замена за стариот клуч не е потребна модификација, погодна за употреба.