Гдфун Женска Мода Со Долги Ракави Лабаво Руно Со Кружен Врат Цветен Дуксер Со Качулка Со Качулка Врв--дуксери дуксери за жени
  • Обновено

Гдфун Женска Мода Со Долги Ракави Лабаво Руно Со Кружен Врат Цветен Дуксер Со Качулка Со Качулка Врв--дуксери дуксери за жени

DEN 431.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа Маица за рамо со капка лесно се комбинира со фармерки, панталони, шорцеви, искинати фармерки,хеланки и патики за секојдневен летен изглед. Удобно и дише, полн со еластичност.——дуксер розова/јакни жени/платно дуксер/дуксер жени. Спарете го со Секојдневни Панталони, Фармерки, Џогери Или Шорцеви И Патики или Мокасини за Повеќе Стилски Изглед.77" Должина : 72cm/28. Одмор, секојдневно носење, работа, спорт, погоден за секојдневно носење, дом, работа, одмор.—- дуксер женски/тинејџерски облека/поштенски дуксери за жени/сопруга дуксер/y2k дуксер/дуксер во авионски режим.87" ракав : 74см/29. Рачно перење во ладна вода / закачете суво или суво пакување содржина : 1 x дами горна дебелина : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenени Врвови Со Тркалезен Врат Памучни Женски Секојдневни Модни Долги Ракави Со Џебен Пуловер На Вратот Врвен Блузестил : Секојдневен,Моден : Одговара на големината материјал : Полиестеркол : V карактеристики на вратот : долги ракави, тркалезен врат, лабав, долг разгорен раб, Печатење без позиционирање, симпатичен дизајн на цртани Филмови Пол : Женска Пригода : дневна сезона : Cas/Пролет/Зима/лето Секојдневна Спортска Облека, печатен врв, Секојдневен Врв, Моден ДизајнЖени Цврсти Основни Дуксери/Качулка/Јакна Жени/Поштенски Дуксер.