Виго Се-Во-Едно 31 Поткопајте Кујнски Мијалник И Сет За Славини Од Нерѓосувачки Челик
  • Обновено

Виго Се-Во-Едно 31 Поткопајте Кујнски Мијалник И Сет За Славини Од Нерѓосувачки Челик

DEN 5919.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Повлечен вртлив излив од 360 степени што може да се прошири до 30". АДА во согласност. Излив достигне : 9-1/2". Дозер за сапун : Цврст месинг со елегантна завршница од нерѓосувачки челик. Висина на славината : 18-1/2". Внатрешни димензии на малиот сад : 10-1/2 "х 16". Тапа е c UPC, NSF-61 И AB1953 сертифициран ОД IAPMO. Тапа модел# VG02001. 2-дупка инсталација со сапун диспензерот. Длабочина : 9" (голем сад); 7" (мал сад). Нерѓосувачки челик изградба. Двоен сад мијалник е произведен со 18-мерач премиум 304 Серија Од Нерѓосувачки челик со комерцијална, премиум сатенска завршница. Притисок на водата тестиран за индустриски стандард. Тој е целосно подлоген и обложен со уникатна повеќеслојна технологија за елиминирање на звукот, која исто така спречува кондензација. Ограничена доживотна гаранција. Вклучени се сите хардвер за монтирање и топли/ладни водни линии. Потребен простор на кабинетот : 34". Висококвалитетен керамички диск кертриџ. Појавување на долната мрежа е хромиран нерѓосувачки челик со винилни стапала и заштитни браници. * Само клиенти во калифорнија : ќе добијат славина Во Согласност СО ЦИК/ 1. Надворешни димензии : 31-1/2 "х 20-1/2". Изработени од цврст месинг со завршница од нерѓосувачки челик.8 Стапка На Проток НА ГПМ.