Дизајн модна жена јас платно wallидна уметност
  • Обновено

Дизајн модна жена јас платно wallидна уметност

DEN 1199.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Секое печатење на платно пристигнува подготвени да висат на wallидот, со вклучени комплети за висење .Оваа прекрасна модна жена што јас платно уметност е отпечатена со употреба на највисок квалитет на мастило отпорен на бледнее на платно. - Предмет : Мода, инспиративна. Сите наши отпечатоци од платно се внимателно спакувани со пластична заштита, кревко обележување и цврсти кутии за да се обезбеди безбедна испорака. - Ова печатење на платно giclee е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните) што му дава вистинска уметничка галерија. Пристигнува со упатства и комплет за виси.