3xl Езерото Буена Виста Родена И Израсната Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци
  • Обновено

3xl Езерото Буена Виста Родена И Израсната Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бело Езеро Буена Виста Родена И Израсната Маица го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка Го Роди И Израсна езерото Буена Виста отпечатено преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.