8' 10' Солидна Тиркизна Сина Правоаголна Површина Фрли Килим
  • Обновено

8' 10' Солидна Тиркизна Сина Правоаголна Површина Фрли Килим

DEN 3824.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Користете подлога за тепих за да го намалите лизгањето и лизгањето. Извадете го надвор и истресете го. Материјал(и) : полипропилен. Користете средство за чистење теписи, но треба да се исуши веднаш и рамномерно. Поддршка : да. Висина на купот : 1,25". Преоден стил солидна правоаголна област фрли килим. Се препорачува за внатрешна употреба; произведено Во Турција. Тепих рампа продаваат одделно. Машина направена кадифен куп. Без проблеми, парчето лесно се чисти и би било одлично за дневна соба или област со голем сообраќај. Тоа е совршен избор ако сакате да го осветлите вашиот простор. Се препорачува само за внатрешна употреба. Тепихот е широк 8 стапки и долг 10 стапки. Поддршка : памук тиркизна сина преоден стил правоаголна област фрли килим. Чистење без напор; отпорен на дамки; не пролева. Во случај на набори - превртете го килимот во спротивна насока, притоа притискајќи на килимот-земете го работ, превртете го таму каде што има бразда и полека повлечете го килимот назад, притоа притискајќи надолу врз браздата. Димензии : 8' широк х 10 ' долг. Само редовно вакуумско вшмукување. Лесен за чистење, отпорен на дамки и не пролева.Од Секојдневната Колекција На Шаг, шик цврстите бои радосно ја исполнуваат меката текстура, што резултира со луксузен тепих.