0.5 кт круг сече бел сафир 18к жолто злато годишнина ангажман прстен големина 6.5
  • Обновено

0.5 кт круг сече бел сафир 18к жолто злато годишнина ангажман прстен големина 6.5

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

метод на создавање. идеален е за секој спомен, подарок или спомен. Испорачано во нашата Бесплатна Кутија за Подароци и сместено. ** Сите барања за гравирање мора да бидат доставени веднаш. сите предмети, покривајќи оштетени, обезбоени или заматени камења; заменети без. Се користи за создавање сетила за љубов, задоволство, радост, спокојство и релаксација. Лабораторија создадени и извори природно, Симулирани. лабораторија, изложувајќи ги истите хемиски, оптички и физички. или Дипломирање.5 Каратно брилијантна лабораторија за тркалезно сечење создаде бел сафир 18 каратно цврсто жолто злато дизајнер невестинска годишнина ангажман свадба пасијанс прстен. Скапоцените камења личат на вистински скапоцени камења со едно или повеќе својства. предметот е дизајниран, произведен и продаден исклучиво Од Клара. се направени во. Обезбедува придобивки од енергијата јин-јанг. Нашето персонализирано ласерско гравирање. Денот на вљубените, Годишнини, Предлози, Божиќ, Родендени, Денот На Мајката,. по или за време на исходот, испратете ни е-пошта директно на информации@ (максимум.