Енергетска Суспензија 4.1136 G Полиуретански Моторни Монтирања Црна
  • Обновено

Енергетска Суспензија 4.1136 G Полиуретански Моторни Монтирања Црна

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Доволно меко трчање за да ги апсорбира вибрациите за улична употреба, но сепак цврсто за тркачка употреба.8 Л 1970 форд мустангот 8 Цил 5 Л 1967 МЕРКУР ПУМА 1966-1967 форд ФЕРЛЕЈН 8 Цил 4.7 Л 1969 форд мустангот 8 Цил 5.Овој Дел Одговара : Годинамоделсубмодел1965-1967форд земја Squire Base1964-1970 Ford Fairlane5001966-1967 Ford Fairlane500 XL1963-1969 Ford Fairlane Base1962-1964,1966-1970 Ford Falcon Base1962 Ford Falcondeluxe1963-1964,1966-1970 Ford Falcon Futura1962-1964фордфалкон Седан Испорака База1972фордгран Торинобасе1972фордгран Torino Squire1975-1980 Ford Granada Base1978-1980 Ford Granada ESS1975-1980 Ford Granada Ghia1965-1971 Ford LTDBase1970-1971 Ford LTDBrougham1970-1977 Ford Maverick Base1975-1977 Ford Maverick Grabber1965-1973 Ford Mustang Base1969-1971 Ford Mustang Boss 3021971-1972 Ford Mustang Boss 3511970-1973fordmustangshelboss 3511970-1970fordmustangshelby GT-3501966 Ford Mustang Shelby GT-350 H1967-1974,1977-1979fordranchero5001967fordranchero500 XL1960-1971 Ford Ranchero Base1966 Ford Rancherocustom1968-1974,1977-1979 Ford Ranchero GT1970-1974,1977-1979 Ford Ranchero Squire1971 Ford Torino5001968-1972 Ford Torino Base1970-1971 Ford Torino Brougham1969 Ford Torinocobra1968-1971форд Пренос Планината.1 Л 1971-1977 МЕРКУР КОМЕТА 1968 ФОРД РАНЧЕРО 1966-1967 ФОРД Ранчеро 8 ЦИЛ 4.4 Л 1977-1979 ФОРД РАНЧЕРО 8 Цил 5 Л 1966-1967 ФОРД ФАЛКОН 6 цил 3.Енергетска Суспензија Ран Форд/Меркур Пренос Монтирање Црн Бренд : Енергетска Суспензија Број На Дел : 4. Изработени од полиуретан со хипер-Флекс(тм) перформанси На Енергија и хардвер со тешка должност-за дополнителна издржливост.7 л 1966-1971 ФОРД ООД 8 ЦИЛ 6.