Женски Спортски Градници Шупливи Удобност Ремен Цврста Средна Поддршка Јога Градник
  • Обновено

Женски Спортски Градници Шупливи Удобност Ремен Цврста Средна Поддршка Јога Градник

DEN 384.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

99" чаша : 85д-95содржина на Главните Состојки На Ткаенината : 92 (%)состав : СООДВЕТНА СЕЗОНА : ПРОЛЕТ, AUT, ЗИМА, летодали инвентар : јесизе : С, М, ЛСТИЛ : тип на ремен за рамо во форма на буквата у : неподвижен тип на ремен за Рамо : целиот купад : опсег На ПОДЛОГА : 1-3СОСТОЈКА СОДРЖИНА : 90 (%)ниво на квалитет : првокласен состав на ткаенина : тип на Памучни гради : задни четири реда токи има ЧЕЛИЧЕН прстен : без ЧЕЛИЧЕН ПРСТЕН БОЈА : СИНА, ТЕН, сива Без разлика дали е БЕСПРЕКОРНО : НОС КОСТУМ ЗА : 70А-75б м костум за : 75б-80с л костум за : 85с-85д Хл костум за : 85д-95а ШТО ДОБИВАТЕ : 1Х ГРАДНИК Има 2-3% Разлика според рачното мерење. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 66см/25.56" Должина : 31см/12.60" чаша : 80с-85дизе : хл сад : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 еу : 40 биста : 78СМ/30.Стил : и природни плус големина спортски градници за жени спортски градник резервоар врвот прерамки спортски градник без грб спортски градник женски спортски градници црн спортски градник спортски градници за жени.81" Чаша : 70А-75биза : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 70см/27.71" должина : 33см/12.13" должина : 32см/12. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да ја ставите ставката.