oneOone Памук Поплин Ткаенина Бранови Пламен Бод_печатена Ткаенина Двор Широк
  • Обновено

oneOone Памук Поплин Ткаенина Бранови Пламен Бод_печатена Ткаенина Двор Широк

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

* Материјал : Памук Поплин (100% Памук) * Ширина : 42 инчи широк* ГСМ : 120 Гсм Предиво Брои-40-Ти * 40-Ти Техника : Ткаени Ткаат : Обичен* Функција : Средна Тежина, Нетранспарентен* Употреба : тоа е силен материјал кој најчесто се наоѓа во кошули, фустани и пижами.