Внатрешен Надворешен Тепих Класичен Дамка за Перење Со Рамно Ткаење и ТЕПИХ Отпорен На УВ Тепих Двор Покрај Базенот И Каллива Соба Стандардно Тркало На Бродот Греј
  • Обновено

Внатрешен Надворешен Тепих Класичен Дамка за Перење Со Рамно Ткаење и ТЕПИХ Отпорен На УВ Тепих Двор Покрај Базенот И Каллива

DEN 639.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ВНАТРЕШЕН/НАДВОРЕШЕН : Совршен За употреба во дворот, дворот, тремот, балконот, палубата, сончевата соба или која било област со голем сообраќај во затворен простор, вклучувајќи ја и просторијата за перење или калта. За да го исчистите тепихот во вашата област, едноставно измијте се со градинарско црево! Материјал за брзо сушење.ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : Димензија 94 " Х 120". Висина На Купот-0. 2". Производот може да содржи набори по пристигнувањето. Ве молиме, оставете време наборите да се израмнат и да се смират.УВ СТАБИЛИЗАЦИЈА : Предивата се третираат за да се спротивстават НА УВ зраците и се изградени да издржат надворешни елементи како што се мувла, мувла и дамки. 100% трибојни полипропиленски (олефински) предива создаваат суптилно засенчување на бојата и јасни детали за дизајнот.БЕЛГИСКА ИЗРАБОТКА : Изработена На Белгиски разбои со висока прецизност за да создаде долготрајни килими. Издржливата конструкција е семејна и пријателска за миленичиња. Внатрешен Надворешен Тепих Класичен Дамка за Перење Со Рамно Ткаење и ТЕПИХ Отпорен На УВ Тепих Патио Покрај Базенот И Кал 5х7 Стапки Стандардно Тркало На Бродот Греј 21627.